Üçevler Mah. Dumlupınar Cad. No:12C Nilüfer/BURSA
1984tenberi

Emin Çarıkcı Kimdir?

1966, Bursa doğumlu olan Emin ÇARIKCI ilk ve ortaokul eğitimini tamamladıktan sonra 1980 yılında İsviçre’ye yerleşmiş, “Profesyonel Tamircilik ve Diagnostik Cihaz Kullanımı” eğitimini İsviçre’de tamamlayan Emin ÇARIKCI bir aile şirketi olan oto tamir servisini hizmete sunup, 10 yıl boyunca İsviçre’de kurduğu serviste çalışarak tecrübelerine değer katmıştır.

1993 yılında Türkiye’ye dönüş yaparak, yine aynı aile şirketi olan Çarıkçılar Oto’yu Bursa’da devam ettirmiş ve Çarıkçılar Oto ismini güvenilir bir marka haline getirmeyi başarmışlardır.

Gelişen dünya teknolojisine ayak uydurmuş olup 2014 yılında 30 yılı aşan tecrübesiyle, kendine ait “Emin Çarıkcı – Elektromekanik Servis” adıyla diagnostik test cihazlarıyla tüm marka ve modellerin arıza tespitlerini yapıldığı bilgisayarlı arıza tespit merkezi niteliğinde bir firma kurmuştur. Gün geçtikçe müşterilerinin problemlerine tam anlamıyla çözüm üretmek ve firmasını bir adım daha ileri taşımak için, faaliyet alanlarını artırarak, kaliteden ödün vermeyen bir araç tamir ve bakım merkezi haline gelmiş ve adını Çarıkcı Oto Servis olarak güncellemiştir.

Halen Çarıkcı Oto Servis adı altında markadan bağımsız olarak hemen tüm araçlara mekanik servis, motor tamiri, periyodik bakım, klima ve elektronik alanlarında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bilgisayarlı arıza okuma ve arıza silme konularında iletişime geçebilirsiniz.